Mail Hosting

Tüm e-postalarınız sizin kontrolünüzde!..

  • Ücretsiz Anti-Spam ve Anti-Virüs
  • %99.9 Uptime Garantisi
  • Mobil Cihazlar ile %100 Uyumlu

E-mail Hosting Paketlerinin Üstün Özellikleri

İstediğiniz yerde, istediğiniz zamanda tarayıcı tabanlı erişim

Webmail ile kullanıcılar diledikleri tarayıcıyı kullanarak dünyanın her yerinden diledikleri zaman her özelliğe erişebilirler. İster masaüstünde olsun, ister mobil cihazda olsun kullanıcıların alıştıkları arayüzü kullanmalarını sağlar. Ayrıca Webmail Türkçe de dahil neredeyse tüm dilleri destekler.

Webmail
Team Workspace

Ekip çalışma alanları

Ekip çalışma alanları, kullanıcılara bir kuruluşun tamamında gerçek zamanlı takım iletişimi sunar. Buna ek olarak çalışma alanları, bir kuruluşun dışındaki, örneğin yükleniciler ve müşteriler gibi bireyler için de kurulabilir. Çalışma alanları, eşzamanlı olarak en çok 8 kullanıcı için gerçek zamanlı görüntülü sohbet, "her zaman açık" grup sohbet paneli, paylaşılan masaüstü bilgisayarlar, interaktif beyaz tahta ve sürükle/bırak dosya paylaşımı içerir.

Taşıma

Kolay kullanımı sayesinde yönetim panelini kullanarak, Hotmail, Gmail, Yahoo gibi servis sağlayıcılardaki hesabınızdan veya başka posta sunucusu kullanan bir servis sağlayıcısından postalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz.

Webmail

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Her bir hesap için ayrı ayrı kota belirleyebilirsiniz.
Evet, kötü niyetli kullanımların önüne geçmek için seçmiş olduğunuz e-mail hosting paketinde saatlik e-posta gönderim limitleri bulunmaktadır. E-posta hizmetiyle saatte 250 e-posta gönderimi yapabilirsiniz. İstisnai durumlarda bu rakam bir miktar daha arttırılabilmektedir.
Hayır, e-mail hosting hizmetimiz üzerinden toplu mail gönderimi yapılmasına izin verilmemektedir.
Mail hesabınızı ister cep telefonunuza, ister tabletinize, ister ofis ve evdeki bilgisayarınıza kurarak veya webmail üzerinden bulunduğunuz her yerden kullanabilirsiniz.
Evet, alan adı ve hosting hizmetinizi bizden almasanız da e-mail hosting çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hangi paketi seçmeniz gerektiğine karar veremiyor musunuz?

Sorun değil. Bize ihtiyaçlarınız hakkında bilgi verin, size uygun bir teklifle dönüş yapalım.


Teklif Al