E-posta Güvenlik Çözümleri

Spamexperts e-posta güvenlik çözümleri ile istenmeyen postalardan kurtulun

  • %99,9 oranında spam ve virüsü engeller
  • Zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar
  • Türkçe kontrol panel desteği

Gelen Filtreleme

SpamExperts Gelen Filtreleme yazılımı, gelişmiş algoritmalar ve istenmeyen posta kalıbı algılama yöntemleri yardımıyla istenmeyen postalara, virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tam bir koruma sunar.

Giden Filtreleme

Giden E-posta Filtreleme, güvenliği ihlal edilmiş bir hesap aracılığıyla farkında olmadan istenmeyen postaların gönderilmesi sonucunda IP'lerin kara listeye alınmasını önler, tam ağ koruması ve IP itibarı sunar.

Arşivleme

E-posta Arşivleme çözümü, yedekleme ve uyumluluk amaçlarıyla e-postaları güvenli bir şekilde arşivlemek için depolama (GB) gereksinimlerine göre toplu depolama lisansları veya arşivleme birimleri sunar.

Gelen & Giden Filtreleme

SpamExperts Gelen ve Giden Filtreleme, istenmeyen postalara, virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tam bir koruma sağlar ve IP adreslerinin kara listeye alınmasını önleyerek ağ ve IP itibar koruması sunar.

Gelen Filtreleme & Arşivleme

SpamExperts Gelen Filtreleme ve E-posta Arşivleme paketi, istenmeyen postalara, virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlarken aynı zamanda da e-postaları yedekleme ve uyumluluk amacıyla arşivler.

Giden Filtreleme & Arşivleme

SpamExperts Giden Filtreleme ve E-posta Arşivleme paketi, farkında olmadan istenmeyen postaların gönderilmesi sonucunda IP' lerin kara listeye alınmasını önlerken aynı zamanda da e-postaları yedekleme ve uyumluluk amacıyla arşivler.

Gelen - Giden Filtreleme & Arşivleme

Hiçbir e-postayı kaybetmemek için Arşivleme ile birlikte Gelen ve Giden koruması sunan eksiksiz e-posta güvenlik paketi. En yüksek düzeyde ağ ve IP itibar koruması elde edin.

Gelen e-posta filtreleme avantajları...

Uygun fiyatlarla tam koruma
Son derece isabetli filtreleme
Basit yapılandırma
Gelen e-posta sürekliliğini ve yedekliliği arttırma
Çeşitli raporlama seçenekleri
Kullanıcı dostu arayüz
Çalışan verimliliğini artırır
Tüm posta sunucularıyla uyumlu

Neden SpamExperts Gelen E-posta Filtrelemeyi Seçmelisiniz?

Gelen E-posta Filtreleme, gelen tüm e-postaları filtreler ve bu tehditler ağınıza ulaşmadan önce neredeyse %100 doğruluk oranıyla spam ve virüsleri ortadan kaldırır. Kapsamlı kontrol paneli, tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, e-posta sunucunuzun kapalı olması durumunda bile e-postalarınız sıraya alınacaktır. Sıraya alınmış e-postalara web arayüzü üzerinden erişilebilir, okunabilir ve yanıtlanabilir!

Neden profesyonel bir Gelen E-posta Filtreleme hizmetine ihtiyacınız var?

Gelen Kutunuz her gün istenmeyen toplu e-postalarla doluyorsa, bu profesyonel bir Gelen E-posta Filtreleme çözümüne ihtiyacınız olduğunun bir işaretidir. Gelen Kutunuz için tam koruma alın ve spam, virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine veda edin!

Nasıl çalışır?

Etki alanınız Gelen E-posta Filtreleme hizmetine (otomatik olarak) yönlendirildikten ve filtreleme etkinleştirildikten sonra, e-postalar SpamExperts filtreleme bulutundan geçer. Gelen e-postalar güvenli bir şekilde analiz edilir ve gerçek zamanlı olarak taranır. Hiçbir eğitim veya konfigürasyon gerekmez. İstenmeyen posta olarak tespit edilen herhangi bir ileti karantinaya taşınırken, diğer iletiler e-posta sunucunuza gönderilir. Karantinada bulunan iletiler, kullanıcı dostu SpamPanel' de, e-posta raporları aracılığıyla veya hatta doğrudan e-posta istemcinizde izlenebilir! İstenmeyen postalar ile uğraşarak daha fazla zaman kaybetmeyin, enerjinizi işlerinize odaklayın.

Giden e-posta filtreleme avantajları...

IP adresiniz kara listeye girmez
Markanızın ve BT sistemlerinizin itibarı korunur
Kara listeden çıkış ücreti ödemek zorunda kalınmaz
Giden e-posta sürekliliğini ve dağıtımını arttırır
Çalışanların üretkenliğini arttırır
Hesabınızın kötüye kullanılmasını engeller

Giden filtreleme nedir?

Giden E-posta Filtreleme, BT altyapınızın itibarını korumak ve tüm giden e-postalarınızın olması gereken yere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için çok önemlidir. Bu profesyonel çözüm, spam ve virüslerin ağınızdan çıkmasını engelleyecek ve IP'lerinizin bir daha kara listeye alınmasını önleyecektir. Ayrıca, SpamExperts Giden Filtresi, güvenliği ihlal edilmiş hesapları tespit etmek ve spam yapan kullanıcıları kilitlemek için size raporlama ve araçlar sağlar.

Neden ihtiyacınız var?

Ağınız hiç bilginiz dışında spam e-posta gönderdi mi? Ağ zayıflıkları nedeniyle, neredeyse her cihaz, giden SMTP'yi iletmek için kötüye kullanılabilir ve bu da siz farkında olmadan ağınızdan spam veya kötü amaçlı yazılımların gönderilmesine izin verir! Bu nedenle, profesyonel bir Giden Filtresi çözümüne yatırım yapmanız çok önemlidir. Şirketinizin itibarını koruyun, spam iletilerin ağınızdan çıkmasını önleyin ve e-postanızın her zaman gitmesi gereken yere ulaşması için kara listeye alınmasını önleyin.

E-posta arşivleme avantajları...

İçeriden ve dışarıdan gelen iletileri filtreler!
E-postalarınızı kaybetmezsiniz
Yasal uygunluk
BT sistem performansını iyileştirin
Kullanıcı dostu veri koruma yönetimi
E-posta sürekliliği, günlük kaydı desteği ve kolay tekrar gönderim
Sıkıştırılmış, şifrelenmiş ve güvenli arşiv

E-posta Arşivleme

E-posta Arşivleme, tüm gelen ve giden e-posta iletilerini daha sonra erişebilmeniz için korur ve saklar. Kayıp veya kazayla silinen e-postaları kurtarmanın, denetim yanıtını hızlandırmanın, fikri mülkiyet e-postalarını ve eklerini güvenli hale getirmenin en iyi yoludur.

Neden ihtiyacınız var?

Geçen yıla ait önemli bir e-postayı umutsuzca arıyor, ancak bulamıyor musunuz? Bunun sonucunda bir para cezası veya önemli bir iş anlaşmasını mı kaybediyorsunuz? Bunu profesyonel bir E-posta Arşivleme çözümüyle önleyebilirsiniz. E-posta Arşivleme, tüm e-postaların güvenli bir yedeğini saklamak ve yasal olarak uyumlu olmak için kritik bir araçtır.

Aynı zamanda, e-posta alışverişlerinin yargı yetkisi olduğundan ve yasal olarak bağlayıcı olduğundan, e-posta uyumluluğu kuruluşlar için son derece önemli bir endişe haline gelmiştir. Bu nedenle, bazı endüstrilerde tüm e-posta mesajlarının güvenli bir yedeğini saklamak ve yasal olarak uyumlu olmak zorunludur.

Sıkça Sorulan Sorular

E-posta, size ulaşmadan önce istenmeyen postaları algılayacak ve engelleyecek SpamExperts sunucularından yönlendirilir.
Her gün milyonlarca e-postanın işlenmesi sayesinde, e-posta filtrelerimiz %100' e yakın doğrulukla sektör lideri bir orana sahiptir.
Evet, birçok araç içeren kapsamlı kontrol panel ile sistemden geçen herhangi bir e-postanın durumunu kontrol edebilirsiniz.
Hosting hizmetlerimizde orta düzeyde ücretsiz antispam hizmeti mevcuttur. Fakat her geçen gün artan ve değişen istenmeyen e-posta tehditine karşı profesyonel ve sürekli global olarak güncellenen bir antispam hizmeti ihtiyacı meydana gelmektedir. Ancak filtreleme hizmetinin getirdiği faydanın yanında yıllık kullanım fiyatları oldukça makul sayılabilecek bir seviyededir.
Kurulum hızlı ve otomatiktir. E-postalarınızı dakikalar içinde filtrelemeye başlayacaktır.
E-postalar günümüzde çok önemlidir. E-posta arşivleme ile e-postalar güvenli bir şekilde saklanır ve size ekstra güven ve gönül rahatlığı sağlar.
E-posta Arşivleme, varsayılan olarak 10GB sıkıştırılmış e-posta depolama alanı içerir. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, ek 10 GB lisanslar eklenebilir.

Hangi paketi seçmeniz gerektiğine karar veremiyor musunuz?

Sorun değil. Bize ihtiyaçlarınız hakkında bilgi verin, size uygun bir teklifle dönüş yapalım.


Teklif Al