Yeni sistem hakkında bilgilendirme

8 Mart 2018
11:16

"Terzi kendi söküğünü dikemez" misali, uzun zamandır fırsat bulup da sitemizi yenileyememiştik. En sonunda zamanın geldiğine karar verdik ve kolları sıvadık.

Yeni tasarım konusunda herkesin çok değerli fikirleri ve önerileri vardı. Her öneriyi ve fikri değerlendirirken tasarım işi çığrından çıkıp, sistemin baştan aşağıya yenilenmesine kadar gitti. En sonunda sadece tasarım değil aynı zamanda tüm sistemin yenilenmesinin daha iyi olacağı yönünde karar verdik. Verilen bu karar bizi fazlasıyla heycanlandırdı ve hızlı bir şekilde yeni sistemi şekillendirmeye başladık. Yeni sistem şekillenirken daha da fazla yeni fikir ve öneri ortaya çıkmaya başladı. Her yeni fikir bizi daha da heyecanlandırırken, bu yenilikleri kullanıcılarımızla paylaşmak için sabırsızlanmaya da başladık. En sonunda da yeni sistemi devreye alıp, bazı yenilikleri zaman içinde eklemeye karar verdik.

Yeni özellikleri kullanıcılarımızla paylaşma konusundaki sabırsızlığımızdan dolayı gözden kaçmış veya hesabınızla ilgili bir hata olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek bilgi vermenizi rica ederiz.