Bilgi Merkezi - Kategori : Plesk 11

Bilgi Merkezinde, daha önce kullanıcılarımız tarafından yaşanmış sorunları ve çözümlerini inceleyerek, olası benzer sorunlarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz. Sorunuzun cevabı için aşağıdan bir alt kategori seçebilir veya arama yapabilirsiniz.

Aranacak Kelime :

Konular

Sayfa Başına Kayıt Sayısı :
Plesk Kontrol Panelinizden Wordpress uygulamasını 2 dakikadan kısa bir sürede kolayca kurabilirsiniz. Aşağıdaki videoda Panelden nasıl kurulum yapılacağı anlatılmaktadır.        
Bu konu 2668 kez görüntülendi.
Plesk Kontrol Panelinizden Joomla uygulamasını sadece birkaç dakika içinde kolayca kurabilirsiniz. Aşağıdaki videoda Panelden nasıl kurulum yapılacağı gösterilmektedir.        
Bu konu 2217 kez görüntülendi.
Plesk Kontrol Panelinizden kolayca e-posta hesapları açabilirsiniz. Aşağıdaki videoda Panelden nasıl e-posta hesabı açılacağı gösterilmektedir.        
Bu konu 2204 kez görüntülendi.
E-posta şifrenizi unuttuysanız veya şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, videoda gösterilen şekilde şifrenizi yenileyebilirsiniz.        
Bu konu 2013 kez görüntülendi.
FTP şifrenizi unuttuysanız veya şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, videoda gösterilen şekilde FTP şifrenizi yenileyebilirsiniz.        
Bu konu 2269 kez görüntülendi.
Windows sunucularda chmod ayarı yapılmaz. Videoda gösterilen şekilde dosya veya klasörlerinize yazma izni verebilirsiniz.        
Bu konu 2114 kez görüntülendi.
Tipik olarak, bir web sitesine www ön eki (www.domain.com) ve www ön eki olmadan (domain.com) 2 ayrı adres ile ulaşılabilinmektedir. Ziyaretçilerinizi daima tek bir adrese yönlendirmeniz tavsiye edilir. Panel bu yön...
Bu konu 1929 kez görüntülendi.
Plesk panelde veritabanı oluşturmak istiyorsanız, videoda gösterilen şekilde veritabanı oluşturabilirsiniz.        
Bu konu 1825 kez görüntülendi.
MySQL veritabanı yedeğinizi phpMyAdmin ile kolayca alabilirsiniz. Videoda bu işlemin nasıl yapılacağı gösterilmektedir.        
Bu konu 1574 kez görüntülendi.
MySQL veritabanı yedeğinizi phpMyAdmin ile kolayca yükleyebilirsiniz. Videoda bu işlemin nasıl yapılacağı gösterilmektedir.        
Bu konu 1587 kez görüntülendi.
Lütfen aşağıda belirtilen uyarılara dikkat ediniz!
    Kapat